Royal Model

( ilość produktów: 16 )

Pierwszy model Royal powstał na początku lat 90. XX wielu. Jego autorem był wielki pasjonata modelarstwa Roberto Reale. Już pierwsze produkty RoyalModel wzbudzały zachwyt i ogromne zainteresowanie, przynosząc RoyalModel liczne prestiżowe nagrody w kategorii akcesoria do dioram.

Najwyższa jakość w wyjątkowym wydaniu

Pierwsze sukcesy w latach 90. ubiegłego wieku spowodowały zwiększenie inwestycji na rozwój RoyalModel, dzięki czemu dziś jest to jedna z nieliczny firm, która może pochwalić się bogatym katalogiem, że szczególnym uwzględnieniem wyjątkowego modelarstwa wojskowego w skali 1/35. Wszystkie modele są niezwykle szczegółowe, przez co idealnie odzwierciedlają wygląd rzeczywisty swoich pierwowzorów.

RoyalModel niezmiennie od wielu lat poświęca mnóstwo pracy w tworzeniu swoich produktów, a każdy ze szczegółów wykonywany jest z dużą starannością i ogromną precyzją, dzięki czemu wszystko, co wyjdzie spod szyldu marki budzi zachwyt nie tylko wśród wiernych pasjonatów modelarstwa.

Wszystkie produkty wchodzące w skład bogatej oferty RoyalModel wykonane są z żywicy, przeznaczone do samodzielnego złożenia i pomalowania, co daje mnóstwo przyjemności z ich tworzenia i kreowania.Oferta obejmuje figurki oraz różnego rodzaju akcesoria przeznaczone do budowy dioram w różnych skalach.

 

RoyalModel - oferta

 

W bogatej i różnorodnej ofercie produktów RoyalModel można znaleźć przede wszystkim:

 • ruiny i uzupełnienia, dzięki którym każda diorama nabierze realizmu i oryginalności. Elementy dostępne są w trzech skalach - 1/35, 1/48 oraz 1/72;
 • akcesoria do dioram - wybór produktów w tej kategorii jest niezwykle szeroki. Dzięki dużej ilości elementów zawierających1/38 mnóstwo szczegółów możliwe jest stworzenie ciekawej i imponującej dioramy. Akcesoria dostępne są w skalach - 1/35, 1/48, 1/72 oraz skali ogólnej; 
 • zestawy mikrodetali AVF to bardzo wszechstronna lina, nadająca tworzonym dioramom realizmu. Zestawy dostępne są w trzech skalach 1/35, 1/48 oraz 1/72; 
 • akcesoria do zestawów AVF (dostępne w skali 1/35, 1/48, 1/72 oraz skali ogólnej);
 • zestawy i przeróbki, które można dodawać do dioramy bądź samodzielnie umieścić na ich podstawach. Elementy dostępne są w skali 1/35;
 • figurki dostępne w skali 1/16, 1/32, 1/35, 1/48, 1/72 oraz o wielkości 78 mm;
 • akcesoria to figurek wzbogacające postaci, nadając im realizmu i oryginalności;
 • winiety i podstawy dostępne w skali 1/16 oraz 1/35; popiersia żołnierzy dostępne w skali 1/10 oraz 1/16;
 • narzędzia i akcesoria - w tej grupie produktowej znajdują się elementy przydatne w wielu kreacjach dioram;
 • różne - jest to kategoria gromadząca różnorodne produkty, które dzięki pomysłowości i kreatywności będą stanowiły nie tylko doskonałe wzbogacenie każdej dioram. Można znaleźć tu między innymi elementy przedstawiające gruz, stalowe kable do zbiorników, druty, metalowe łańcuchy różnej wielkości czy metalowe taśmy.


  RoyalModel w swojej ofercie ma niezwykle szeroki zakres produktów, dzięki którym każdy będzie w stanie z ogromną pasją i realizmem stworzyć swoją własną dioramę.

  pixel